O projektu

ručně vyráběná mýdla

ŠIKOVNÉ SRDCE

HANDMADE VÝROBKY NEJEN Z CHRÁNĚNÝCH DÍLEN

 

Koncepce projektu Šikovné srdce je založena na myšlence pomoci znevýhodněným lidem. Chceme, aby se mohli realizovat na trhu práce v domácích podmínkách a aby dělali to, co je baví a co umí. Chceme, aby získali jak důležité sebevědomí, minimálně částečné pracovní uplatnění, tak potřebné finanční prostředky a tím se zapojili zpět do produktivního života. Věříme, že doba „násilné“ globalizace či masové produkce nadnárodních produktů pomalu oslabuje. A naopak přichází období regionálních výrobků, individuální řemeslné a rukodělné výroby šikovných tvůrců.

 

Prostřednictvím projektu Šikovné srdce nabízíme zájemcům z řad kreativců a tvůrců nebo malých rodinných firem zviditelnění jejich nápadů, rukodělných výrobků nebo služeb.

 

Co na druhé straně získají nakupující? V prvé řadě to bude originální handmade zboží, doplňky nebo služby. Současně ale podpoří práci a život zručných, určitým způsobem znevýhodněných osob, které hledají nové příležitosti na trhu práce.

 

Prostřednictvím Šikovného srdce prezentují výrobci nejen rozličné ručně vyráběné šperky. Krásná technika macramé, drátované šperky, náročná háčkovaná dutinka, papírové šperky vyrobené technikou quilling, šité šperky z korálků, náramky a náušnice z přírodních kamenů a polodrahokamů, ketlované šperky, fimo šperky a šperky z polymerů - všechny takové handmade šperky lze prostřednictvím Šikovného srdce zakoupit a podílet se určitou měrou na podpoře klientů z chráněných dílen.

 

handmade šperky

 

 

Kromě rukodělných šperků na Šikovném srdci naleznete oblečení a módní doplňky. Je zde dámské oblečení, těhotenská móda, oblečky pro nejmenší, pánské oblečení. Naši prodejci si pro vás připravili originální šaty, kalhoty a kraťasy, trička a topy, mikiny, vestičky nebo i šatičky pro malé slečny.

 

 

Handmade módní doplňky jsou zastoupeny ručně vyráběnými vlasovými doplňky od čelenek, přes spony, sponky, fascinátory, vlasové ozdoby, květiny do vlasů až po svatební vlasové doplňky. Najdete zde i rozkošné čelenky pro miminka a malé slečny na focení i běžné nošení.

 

originální oblečení a handmade módní doplňky

V kategorií módních doplňků nechybí ani ručně šité kabelky, tašky, batohy, peněženky, kosmetické taštičky, obaly na tablety nebo mobily.

 

Najdete zde i ručně pletené čepice, šály nebo pletené zimní sady. Muže do společnosti ozdobíme originální kravatou nebo motýlkem.

 

Ručně dělané brože z plsťi, korálků nebo látky najdou místo na Vašem kabátku, sáčku či kabelce. Trendy jsou zvířátkové brože s kamínky, květiny i brože s peřím.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© CIS, Complete Internet Services, software na zakázku, SEO optimalizace Šikovné srdce. Veškerá práva vyhrazena. Design - www.brnowebdesign.com