Prodejci týdne

Fandíme zručným lidem, jejich šikovným rukám, regionálním výrobkům, jedinečnosti člověka a jeho života. Máme totiž rádi originalitu výrobků, za kterou vidíme příběh, píli, snahu, pocity, se kterými vznikl. Pojďte se na několik takových příběhů podívat a podpořit je ať už nákupem, komentářem, nebo sdílením ostatním.

O projektu

Naším cílem je pomáhat sociálně slabým a potřebným, kteří jsou mnohdy zruční i šikovní, nebo menším a začínajícím handmade tvůrcům. Koncepce projektu Šikovné srdce je založena na myšlence pomoci znevýhodněným lidem. Chceme, aby se mohli realizovat na trhu práce a aby dělali to, co je baví a co umí. Věříme, že doba masové produkce nadnárodních produktů pomalu oslabuje. A naopak přichází období regionálních výrobků, individuální řemeslné a rukodělné výroby šikovných tvůrců.

 

 

 

O projektu

Prodejci týdne

mazaný králíček
Originální zvířátkové brože, šmrncovní náramky, záložky do knih, náušnice, to vše najdete v obchůdku Mazaného králíčka.
Profil prodejce

Prodejci týdne

vysivackaterka
Veselé brože, milé dekorace pro velké i malé a svatební doplňky - stačí jen vybrat barevnou variantu:-)
Profil prodejce

Terapeutická dílna měsíce

Tyflo čr

Tyflo čr

Profil prodejce
Naše organizace poskytuje služby nevidomým a těžce zrakově postiženým lidem. Jejich koupí přispějete na činnost organizace a rozvoj jejích služeb. Za každý Váš nákup Vám srdečně děkujeme.
Profil prodejce
Šikovné srdce věnuje 10% z každého prodeje této dílně

Prodejci doporučují

Kolekce šikovné srdce

cz
© CIS, Complete Internet Services, software na zakázku, SEO optimalizace Šikovné srdce. Veškerá práva vyhrazena. Design - www.brnowebdesign.com