Prodejci týdne

Fandíme zručným lidem, jejich šikovným rukám, regionálním výrobkům, jedinečnosti člověka a jeho života. Máme totiž rádi originalitu výrobků, za kterou vidíme příběh, píli, snahu, pocity, se kterými vznikl. Pojďte se na několik takových příběhů podívat a podpořit je ať už nákupem, komentářem, nebo sdílením ostatním.

O projektu

Naším cílem je pomáhat sociálně slabým a potřebným, kteří jsou mnohdy zruční i šikovní, nebo menším a začínajícím handmade tvůrcům. Koncepce projektu Šikovné srdce je založena na myšlence pomoci znevýhodněným lidem. Chceme, aby se mohli realizovat na trhu práce a aby dělali to, co je baví a co umí. Věříme, že doba masové produkce nadnárodních produktů pomalu oslabuje. A naopak přichází období regionálních výrobků, individuální řemeslné a rukodělné výroby šikovných tvůrců.

 

 

 

O projektu

Prodejci týdne

Petula Vanti
Plné barev a pozitivna jsou výrobky v tomto obchůdku. Najdete zde háčkované oblečení a doplňky, batikovaná trička, tepané věcičky a spoustu krásné ženské energie.
Profil prodejce

Prodejci týdne

Veselé tvoření
Šikovná maminka čtyř dětí, se kterými ráda tvoří, nabízí ve svém krámku sympatické náramky
Profil prodejce

Prodejci týdne

jena
Ručně malované hedvábné doplňky s certifikovanou regionální značkou. Šikovná dáma, jejíž výrobky se rozlétly do dalekého světa
Profil prodejce

Terapeutická dílna měsíce

Zahrada 2000

Zahrada 2000

Profil prodejce
Od roku 1998 poskytujeme osobám s duševním nemocněním z Jesenického regionu ucelený komplex služeb s cílem umožnit jim "návrat zpět do života", uplatnit se v lidské společnosti - zkrátka překonávat překážky běžného života, které jsou způsobeny jejich nemocí.
Profil prodejce
Šikovné srdce věnuje 10% z každého prodeje této dílně

Prodejci doporučují

Kolekce šikovné srdce

cz
© CIS, Complete Internet Services, software na zakázku, SEO optimalizace Šikovné srdce. Veškerá práva vyhrazena. Design - www.brnowebdesign.com