Prodejci týdne

Fandíme zručným lidem, jejich šikovným rukám, regionálním výrobkům, jedinečnosti člověka a jeho života. Máme totiž rádi originalitu výrobků, za kterou vidíme příběh, píli, snahu, pocity, se kterými vznikl. Pojďte se na několik takových příběhů podívat a podpořit je ať už nákupem, komentářem, nebo sdílením ostatním.

O projektu

Naším cílem je pomáhat sociálně slabým a potřebným, kteří jsou mnohdy zruční i šikovní, nebo menším a začínajícím handmade tvůrcům. Koncepce projektu Šikovné srdce je založena na myšlence pomoci znevýhodněným lidem. Chceme, aby se mohli realizovat na trhu práce a aby dělali to, co je baví a co umí. Věříme, že doba masové produkce nadnárodních produktů pomalu oslabuje. A naopak přichází období regionálních výrobků, individuální řemeslné a rukodělné výroby šikovných tvůrců.

 

 

 

O projektu

Prodejci týdne

kroužkované šperky
Velmi šikovné ruce tvoří originální šperky z kroužků
Profil prodejce

Prodejci týdne

marbullina
veselé náhrdelníky nejen pro dětičky
Profil prodejce

Terapeutická dílna měsíce

Zahrada 2000

Zahrada 2000

Profil prodejce
Od roku 1998 poskytujeme osobám s duševním nemocněním z Jesenického regionu ucelený komplex služeb s cílem umožnit jim "návrat zpět do života", uplatnit se v lidské společnosti - zkrátka překonávat překážky běžného života, které jsou způsobeny jejich nemocí.
Profil prodejce
Šikovné srdce věnuje 10% z každého prodeje této dílně

Prodejci doporučují

Kolekce šikovné srdce

© CIS, Complete Internet Services, software na zakázku, SEO optimalizace Šikovné srdce. Veškerá práva vyhrazena. Design - www.brnowebdesign.com